O mnie


Witam Was przeciepło i puchato. Jestem szalenie rada i uśmiecham się do Was serdecznie. 

Cieszę się, że mnie odwiedziliście. Chciałabym podzielić się z Wami moimi małymi, większymi pasjami, prozaicznymi jak i ważnymi myślami. 


Znajdziecie tu moje rękodzielne potworzenia, ubarwione poetycznie i słownie wespół z dniem dzisiejszym. Nie zabraknie również kotów, gdyż dzięki nim wszystko jakoś zgrabniej plecie. 


Jestem młodą wykształconą kobietą, która wielbi jedynego najukochańszego mężczyznę na świecie. Uwielbia koty, jazdę na longbordzie, rękodzielne potworzenia i książki. 

Buja w chmurach i celebruje swoje wewnętrzne dziecko każdego dnia z umiłowaniem i radością. 

Szukam siebie każdego dnia, i dnia każdego staję się coraz dokładniejsza, mądrzejsza, bardziej szczęśliwa i poważniejsza.
Jak to mówi A. "małe marzenia łatwiej spełnić, gdyż są małe" i tego trzymać nam wybitnie wypada ! 

Na swój debiut handmade'owy, którym odważyłam się podzielić i dzięki, któremu znów zaczęłam pisać... wybrałam technikę haftu frywolitkowego zwaną tattingiem. Moje prace wykonuje najczęściej czółenkiem tattingowym. 

Haft ten składa się z delikatnych akcentów koronkowych ozdobionych małymi pikotkami w postaci łuków, zgrabnych kółeczek tworzących koniczynki i łańcuszki. Elementy ozdobne, które mogą stać się zarówno większymi formami użytkowymi, jak również tworzyć biżuteryjne i dekoracyjne akcenty. W postaci czystej, kombinowanej lub eksperymentalnej. Połączone z innymi technikami i składnikami.Nie jest to technika błyskawiczna ale warta uwagi o jej historii na pewno nie jeden raz wspomnę, zaś jeśli chciałbyś/chciałabyś jej nauczyć na pewno znajdziesz tutaj za jakiś czas cenne rady i frywolne triki, uwielbiam dzielić się wiedzą i jeśli tylko będzie po temu możliwość nie zawaham się jej udzielić.


Jeśli ciekawi Was od czego się to wszystko zaczęło zajrzyjcie tutaj :)


Zdjęcia zamieszczone na stronie są w większości mojego autorstwa, jeśli jest inaczej źródło znajdziecie w opisie. Zdjęcie Juju w turkusach, które tu widzicie uczyniła M.Dudek, za co jestem jej przewdzięczna :)


Mam nadzieję, że znajdziecie nań coś dla siebie i spodoba się Wam moje potworzenie. 


Serdecznie zapraszam! Jeśli chcielibyście o coś zapytać  piszcie śmiało !

Do zobaczenia na FB ! Juju-Frywoliartspace

Juju    }i{