Frywolnie i makramowo :)


Motyl w koronkach :)

Moja nowa serwetka na motywach wzoru klasyka Jana Stawasza plecie się zacnie finalnie będzie miała około 35cm średnicy, kordonek DMC Babylo 30 w odcieniu ecru.

Dziś zauważyłam z niejakim żalem, iż  strona Pana Jana została zablokowana. Jeśli ktoś wie czy gdzieś nie została przeniesiona lub zarchiwizowana proszę dać mi znać.

Makramoway motylek powstał kilka lat temu i jako niedokończony zawisł w moim dziewczęcym pokoju. Na szczęście doczekał się swojej chwili przypomnienia o nim i jest dla niego szansa, że uda mi się go wysupełkować w całości według własnego wzoru abstrakcyjnego i arcy niezaplanowanego.

Pozdrawiam Słonecznie i z Uśmiechem Juju

Juju Frywoliartspace

Witam Was przeciepło i puchato. Jestem szalenie rada i uśmiecham się do Was serdecznie. Cieszę się, że mnie odwiedziliście. Chciałabym podzielić się z Wami moimi małymi, większymi pasjami, prozaicznymi jak i ważnymi myślami. Znajdziecie tu moje rękodzielne potworzenia, ubarwione poetycznie i słownie wespół z dniem dzisiejszym. Nie zabraknie również kotów, gdyż dzięki nim wszystko jakoś zgrabniej plecie.